• Čeština
  • English
Customer Login
Lost password?

View your shopping cart

Josef Říha: Aspoň něco málo jsem chtěl přispět, když už nejsem tak odvážnej ke kroku, který někteří pro tuto snahu o záchranu podstoupí.

Rád bych vám představil cestovatele, podnikatele a hlavně dobrodruha Josefa Říhu, který se rozhodl podpořit naši snahu o záchranu horského lesa na severozápadě Kamerunu. Pepa se mi před více jak půl rokem ozval emailem, že by rád přispěl na náš ochranářsko-rozvojovo-vzdělávací program. Není mnoho lidí), kteří vám nabídnou pomoc sami od sebe. Mám proto opravdu radost, že mohu Pepu vyzpovídat a dozvědět se víc o jeho životě plném adrenalinu.

Celý článek

Víte, co mají společného Kedjom-Keku, Klára Issová, TOMS a Elle?

Obuvní značka TOMS se spojila s časopisem ELLE, aby přenesla filantropii značky do českého prostředí. Zásadní princip fungování značky je unikátní obchodní model: Za každý prodaný pár bot se druhý pár bot vydá dítěti, které boty nemá a potřebuje. TOMS – One for One.
Čtyři české módní ikony jsou ambasadorkami speciální edice čtyř limitovaných modelů, každá pro jednu neziskovou organizaci. Zkrášlete svoje léto párem módních TOMS a podpořte s Klárou Issovou neziskovou organizaci Kedjom-Keku.
Nakupujte na URBANLUX! Zbývá už posledních pár párů.
Děkujeme!

Celý článek

Voda pro Kamerun 2015: Vysázíme další tři tisíce stromů!

Voda pro Kamerun je u konce. I letos jste vypili tisíce litrů kohoutkové vody. 3000! To je číslo, na kterém se náš “vodoměr” zastavil a tolik stromů také letos necháme naklíčit a příští rok vysázíme zpět do horského mlžného lesa.

Mockrát Vám všem děkujeme a těšíme se na vás v červnu. Muž, který sází stromy, jede do Česka!

V příštích dnech zveřejníme výsledky jednotlivých kaváren a další překvapení.

 

Opijme se spolu na Kamerun. Zítra začíná druhý ročník Vody pro Kamerun.

Možná si ještě vzpomínáte: ” litr za dvacku, dvacka za strom,”. Toto heslo se na vás chrlilo v celých sedmi desítkách kaváren a restauračních zařízení po celém Česku. Druhý ročník akce Voda pro Kamerun je za dveřmi, poprvé si můžete připít zítra 22.3. na mezinárodní den vody od brzkých ranních hodin v jedné z 89 podniků. Letos se tedy podařilo na akci nalákat o necelých dvacet kaváren, restaurací a vináren více. Na četné žádosti nejen vás ale i restauračních zařízení jsme se rozhodli letošní ročník prodloužit na dva týdny. Více informací o Vodě pro Kamerun najdete ZDE!

Celý článek