• Čeština
  • English
Customer Login
Lost password?

Zobrazit košík

Holidays That Matter

logo Holidays That Matter

Cestuj zodpovědně!

Chceš cestovat, objevovat, poznávat a přitom za sebou uhlíkovou stopu nejen zanechávat, ale trochu z ní i umazat? Láká tě Afrika, její bohatá kultura i rozmanitá příroda? Zažij prázdniny, které mají význam, v zemi, které se přezdívá Afrika v malém. Poznej s námi tropický Kamerun a přispěj na záchranu a obnovu horského mlžného lesa na severozápadě země – v Kedjom-Keku.

Vyber si ze dvou nezapomenutelných výletů do jedné z nejrozmanitějších zemí Afriky. V Kamerunu navštívíš nížinné i horské tropické lesy s pralesními slony, gorilami i šimpanzi na jihu země, na severu pak savany se slony savanovými, hrochy, žirafami i sahelové oblasti přecházející v poušť. Přijdeš do kontaktu s několika desítkami původních kmenů s různými tradicemi i jazyky, kterých v Kamerunu žije téměř tři sta.

Na naše výlety se hlaste na emailu htm@kedjom-keku.com. Nehodí-li se ti termín nebo itinerář výletu, napiš nám a my ti pomůžeme naplánovat pro tebe lepší. Navíc, náplň a termíny výletů jsou flexibilní. Pošli nám svoje preference a my Ti naplánujeme výlet na míru.

Vánoce pro les
Odpočiň si na vánoce v pralese!

Délka výletu: 23 dní bez letu (18.12. 2016 – 9.1. 2017)
Cena: 49 000 Kč
Počet km vozem: 3.900 km
Počet km trekking: 95 km, převýšení 3.900 m
Karma: Díky tobě vysadíme min. 150 stromů!

Výšlap pro les
zdolej osmitisícovku v Kamerunu
počet dní: 18 bez letu (14.1. – 2.2. 2017)
cena: 33.000 Kč
doprava autem (vzdálenost): 1.000 km
doprava pěšky (vzdálenost): 120 km
doprava pěšky (převýšení): 8.000 m
díky tobě vysadíme minimálně: 100 stromů