• Čeština
  • English
Customer Login
Lost password?

Zobrazit košík

Z druhý ruky pro Babanki

Z druhý ruky pro Babanki je nejnovější projekt o.s. KedjomKeku, který se tentokrát zaměřil na efektivní recyklaci nepoužívaných věcí. Přijímáme úplně cokoliv – batohy, kola, oblečení, doplňky, boty, baterky, elektroniku, mobily, knihy, dekorace, hračky, stavebnice – co už sami nepotřebujete, ale někomu druhému by to stále mohlo přinést užitek. To co vytřídíte, nám můžete donést na jakoukoliv z našich akcí, ať se jedná o přednášku, koncert, módní přehlídku či filmovou projekci. Dále je možnost domluvit se s námi přes e-mail zdruhyrukyprobabanki@kedjom-keku.com a my si věci vyzvedneme, bude-li to v našich silách. Do budoucna se můžete těšit na pevný sběrný bod v centru Prahy.

Téměř vše co získáme, bude dáno do prodeje do našeho afro bazaru. Výběr je obrovský a ceny nízké. Bazar s věcmi naleznete na námi ohlášených akcích – první možnost máte již 25. 6. 2013, před premiérou filmu Muž, který sází stromyv pražské Stromovce. Koncem červa bude prodej věcí usnadněn spuštěním bazarového e-shopu, kde naleznete vše, co bude k zakoupení.

Některé věci, které se nám podaří nasbírat, nejvíce užijí právě lidé z Kedjom-Keku. Jsou to například kola, batohy, čelovky, mobily a jiné praktické věci usnadňující každodenní činnosti. Ty proto koncem listopadu převezeme rovnou do Kamerunu a předáme je lidem z naší vesnice.

V jednom ze zimních měsíců pak bude projekt Z druhé ruky pro Babanki ukončen a to, co se nepodařilo prodat, darujeme do dětských domovů a seniorského domu SueRyder.

Sledujte aktuality i na našem Facebooku.

Peníze, které se podaří bazarem vydělat, půjdou plně na podporu činnosti Ernesta Vunana a na chod naší školy.