• Čeština
  • English
Customer Login
Lost password?

Zobrazit košík

Ibrahim

Školné na školní rok 2013/2014 zaplatila Petra Cvachová z Horažďovic. Děkujeme! 

Věk: 6
Třída: 1.
Přezdívka: Ibra
Sourozenci: zatím neznámí
Jméno rodiče: Bambo
Oblíbená činnost: přikyvování a opakování

Ibrahim působí jako klidné a tiché dítě. I když angličtině zatím příliš nerozumí, snaží se nám ze všech sil vyhovět. Ve třídě je pečlivý a nekonfliktní. Neustále předstírá, že ničemu nerozumí a chce ukázat, jak se zadané písmeno píše. Jeho záměr jsme ale prokoukli a necháváme ho pracovat samostatně a jde mu to výborně.

Po prvním trimestru 2013/2014

Ve třídě je jeden z nejlepších. Bez problému napíše písmena A – S. V angličtině ještě trochu pokulhává. Snaží se po nás opakovat, ale zatím to spíše plete. Mezi prvními pochopil princip sčítání a zvládá tento početní úkon s čísly 1-10. Baví ho hudební výchova a to hlavně, když mu dovolíme hrát na buben.

Po druhém trimestru 2013/2014

Ibra je vzorný žák. Po prázdninách chodí s novým batohem a odmítá si ho sundat. Nosí ho dokonce i při vyučování. Počty mu jdou, ale sčítání pod sebou mu stále dělá problémy. Sedí z jedné strany vedle Ibrahima, se kterým také často vyrušuje. Z další strany sedí Hauwau, které naopak pomáhá, pokud si zrovna něco neberou a nepoštuchují se. Ve čtení a psaní patří k lepším žákům ve třídě. Zvládá malá i velká písmena a obstojně slabikuje. Jako jeden z mála má vzorné písmo i sešity.

Duben 2014

Ibra je stále jedním z nejchytřejších žáků první třídy. V poslední době se však snaží dělat úkoly rychle na úkor kvality. Toto platí jak pro angličtinu i matematiku. Ve fotbale se také zlepšuje, sem tam dokonce střílí i na branku protihráče.